Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC124-FR-07422RL |
| LIXINC Part # | TC124-FR-07422RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 422 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC124-FR-07422RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC124-FR-07422RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 422 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| YC162-FR-07499RL | RES ARRAY 2 RES 499 OHM 0606 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1601101GTF | RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SSOP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609H-101-152LF | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 9SIP | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-201 | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 8SIP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-431LF | RES ARRAY 15 RES 430 OHM 16SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400BMPMS8E-1#PBF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP | 1209 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-221LF | RES ARRAY 3 RES 220 OHM 6SIP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP16031K50GE04 | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16DIP | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161102GP | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0711KL | RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161183GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 18K OHM 16SOIC | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-07180KL | RES ARRAY 2 RES 180K OHM 0606 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T02-332 | RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10881 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.