Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y4485V0071BA9W |
| LIXINC Part # | Y4485V0071BA9W |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y4485V0071BA9W ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y4485V0071BA9W |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | DSMZ |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Voltage Divider |
| қарсылық (ом): | 1k, 10k |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.05% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±0.1ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 3 |
| бір элементке арналған қуат: | 50mW |
| температура коэффициенті: | ±0.2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1610 J-Lead (3 Terminals) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.160" L x 0.106" W (4.06mm x 2.69mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.071" (1.80mm) |
| 4608X-101-513LF | RES ARRAY 7 RES 51K OHM 8SIP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061562P | RES ARRAY 5 RES 5.6K OHM 6SIP | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J272CT | RESARRAY0402X4 5% 2.7K OHM | 170890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-131 | RES ARRAY 5 RES 130 OHM 10SIP | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163223GP | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC | 2119 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07232KL | RES ARRAY 2 RES 232K OHM 0606 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0184BA9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT150R | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 1206 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07430KL | RES ARRAY 8 RES 430K OHM 1606 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061680P | RES ARRAY 5 RES 68 OHM 6SIP | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-102LF | RES ARRAY 3 RES 1K OHM 6SIP | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161221GP | RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-683 | RES ARRAY 8 RES 68K OHM 16SOIC | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10847 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $35.59000 | $35.59 |
| 10 | $31.29800 | $312.98 |
| 30 | $28.52867 | $855.8601 |
| 50 | $27.06600 | $1353.3 |
| 100 | $26.09100 | $2609.1 |
| 250 | $24.86252 | $6215.63 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.