Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RF064PJ563CS |
| LIXINC Part # | RF064PJ563CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RF064PJ563CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RF064PJ563CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 56k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| 767143820GP | RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-681LF | RES ARRAY 9 RES 680 OHM 10SIP | 1880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143684GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-333LF | RES ARRAY 7 RES 33K OHM 8SIP | 2995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V122JV | RES ARRAY 2 RES 1.2K OHM 0606 | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161680GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-07470KL | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DFNA5001BT1 | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8VDFN | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V1R2JX | RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 0804 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-07240KL | RES ARRAY 4 RES 240K OHM 1206 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4309R-101-271LF | RES ARRAY 8 RES 270 OHM 9SIP | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161122GP | RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP1603560RGE04 | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 16DIP | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10825 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07757 | $0.07757 |
| 200000 | $0.02479 | $4958 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.