Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY17-331JALF |
| LIXINC Part # | CAY17-331JALF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY17-331JALF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY17-331JALF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY17 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 330 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 4613X-101-104LF | RES ARRAY 12 RES 100K OHM 13SIP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07390KL | RES ARRAY 4 RES 390K OHM 0804 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T03-681/102 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161103GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77063824P | RES ARRAY 3 RES 820K OHM 6SIP | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0715R4L | RES ARRAY 4 RES 15.4 OHM 1206 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161330GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-071K74L | RES ARRAY 8 RES 1.74K OHM 1606 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-751 | RES ARRAY 8 RES 750 OHM 16DIP | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC140147K0GEA | RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07301KL | RES ARRAY 4 RES 301K OHM 0804 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 743C083820JP | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 2008 | 1319 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0082AQ0W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10990 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03750 | $0.0375 |
| 5000 | $0.03750 | $187.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.