Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC124-FR-0712RL |
| LIXINC Part # | TC124-FR-0712RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC124-FR-0712RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC124-FR-0712RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 12 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| EXB-2HV152JV | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 1506 | 4559 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-224LF | RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0546QQ9U | RES ARRAY 4 RES 8.56K OHM 8SOIC | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1603472JUF | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SSOP | 1456 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A01150RGPA | RES ARRAY 9 RES 150 OHM 10SIP | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-101-272LF | RES ARRAY 9 RES 2.7K OHM 10SIP | 2550 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-302 | RES ARRAY 5 RES 3K OHM 6SIP | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-074K42L | RES ARRAY 8 RES 4.42K OHM 1606 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-AP2-331LF | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0435QT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-072K2L | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 | 12363 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-220LF | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DIP | 2178 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07270RL | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 1206 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10961 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.02974 | $297.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.