Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4116R-1-104 |
| LIXINC Part # | 4116R-1-104 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4116R-1-104 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4116R-1-104 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4100R |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 100k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 250mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-DIP |
| өлшем / өлшем: | 0.865" L x 0.300" W (21.97mm x 7.62mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.185" (4.69mm) |
| 4306R-101-564 | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V132JV | RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310M-102-471LF | RES ARRAY 5 RES 471 OHM 10SIP | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MRS7K5BF | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V2R4JV | RES ARRAY 4 RES 2.4 OHM 1206 | 5897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160127K0GEA | RES ARRAY 15 RES 27K OHM 16SOIC | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061564P | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28N390JX | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804 | 19332 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A012K20GEK | RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP | 1908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083510JP | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 | 30649 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A01510RGEK | RES ARRAY 7 RES 510 OHM 8SIP | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-561 | RES ARRAY 3 RES 560 OHM 6SIP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-JR-0743RL | RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0404 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11487 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.70000 | $1.7 |
| 10 | $1.49922 | $14.9922 |
| 25 | $1.37817 | $34.45425 |
| 50 | $1.25741 | $62.8705 |
| 100 | $1.08815 | $108.815 |
| 250 | $0.91888 | $229.72 |
| 500 | $0.77379 | $386.895 |
| 1000 | $0.64322 | $643.22 |
| 5000 | $0.61662 | $3083.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.