Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 766161824GPTR13 |
| LIXINC Part # | 766161824GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 766161824GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 766161824GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 766 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 820k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.75mm) |
| 4816P-1-820LF | RES ARRAY 8 RES 82 OHM 16SOIC | 2828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-AP1-472LF | RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0103QT0W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-510 | RES ARRAY 9 RES 51 OHM 10SIP | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0756KL | RES ARRAY 8 RES 56K OHM 1606 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT24K0 | RES ARRAY 4 RES 24K OHM 1206 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C043514JP | RES ARRAY 2 RES 510K OHM 0606 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-101-471 | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SIP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-07180KL | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 2512 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400AIMS8E-2#TRPBF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV131JV | RES ARRAY 8 RES 130 OHM 1506 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752091512GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 9SRT | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143183GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10850 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 3000 | $0.85185 | $2555.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.