Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 752091474GPTR7 |
| LIXINC Part # | 752091474GPTR7 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 752091474GPTR7 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 752091474GPTR7 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 752 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 470k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 9 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 9-SRT |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.100" (2.53mm) |
| CN34J220CT | RESARRAY0603X4 5% 22 OHM | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0727KL | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 0804 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-1-251 | RES ARRAY 10 RES 250 OHM 20SOIC | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753163103GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DRT | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-823 | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 8SIP | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4612X-102-101LF | RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SIP | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0711R8L | RES ARRAY 4 RES 11.8 OHM 1206 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77083103P | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP | 9053 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-820LF | RES ARRAY 8 RES 82 OHM 16DIP | 3165 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J433CT | RESARRAY0603X4 5% 43K OHM | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT560R | RES ARRAY 4 RES 560 OHM 1206 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-0730RL | RES ARRAY 2 RES 30 OHM 0404 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-07910RL | RES ARRAY 8 RES 910 OHM 1606 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10901 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.44438 | $1.44438 |
| 1000 | $1.44438 | $1444.38 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.