Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y4485V0157QT9R |
| LIXINC Part # | Y4485V0157QT9R |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NETWORK 2 RES 4K OHM 1610 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y4485V0157QT9R ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y4485V0157QT9R |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | DSMZ |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Voltage Divider |
| қарсылық (ом): | 4k |
| төзімділік: | ±0.02% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.01% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±0.1ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 3 |
| бір элементке арналған қуат: | 50mW |
| температура коэффициенті: | ±0.2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1610 J-Lead (3 Terminals) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.160" L x 0.106" W (4.06mm x 2.69mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.071" (1.80mm) |
| 4116R-1-274LF | RES ARRAY 8 RES 270K OHM 16DIP | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610M-101-391LF | RES ARRAY 9 RES 390 OHM 10SIP | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-470J4LF | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 1206 | 7968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT43K0 | RES ARRAY 4 RES 43K OHM 1206 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-512LF | RES ARRAY 5 RES 5.1K OHM 6SIP | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN22J102CT | RESARRAY0402X2 5% 1K OHM | 20920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160322K0GEA | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V240JX | RES ARRAY 4 RES 24 OHM 0804 | 18678 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161823GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-AP1-103LF | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP | 4372 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-AP2-560LF | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 8SIP | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-390LF | RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC07A0147K0GPA | RES ARRAY 6 RES 47K OHM 7SIP | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10981 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $13.99160 | $13.9916 |
| 1000 | $12.62400 | $12624 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.