Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRA04S08339R0JTD |
| LIXINC Part # | CRA04S08339R0JTD |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRA04S08339R0JTD ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRA04S08339R0JTD |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRA04 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 39 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| TC164-FR-07412KL | RES ARRAY 4 RES 412K OHM 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT50011002DT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-07619RL | RES ARRAY 4 RES 619 OHM 0804 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V5R6JV | RES ARRAY 4 RES 5.6 OHM 1206 | 25919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-683LF | RES ARRAY 7 RES 68K OHM 8SIP | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0754K9L | RES ARRAY 8 RES 54.9K OHM 1606 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1601473JUF | RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SSOP | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V363JV | RES ARRAY 4 RES 36K OHM 1206 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10012502FT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07165KL | RES ARRAY 8 RES 165K OHM 1606 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J000CT | RESARRAY0603X4 5% 0 OHM | 45968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768201562GPTR13 | RES ARRAY 19 RES 5.6K OHM 20SOIC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1685V0060TT0R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11000 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14000 | $0.14 |
| 10000 | $0.01540 | $154 |
| 30000 | $0.01463 | $438.9 |
| 50000 | $0.01433 | $716.5 |
| 100000 | $0.01403 | $1403 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.