Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT16-101J4GLF |
| LIXINC Part # | CAT16-101J4GLF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT16-101J4GLF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT16-101J4GLF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAT16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 100 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.061" W (3.20mm x 1.55mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 766145221APTR13 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC11B0110K0FPA | RES ARRAY 10 RES 10K OHM 11SIP | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T02-684 | RES ARRAY 19 RES 680K OHM 20SOIC | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ753CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753101472GPTR7 | RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP1403270RGE04 | RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14DIP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V1R1JX | RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 0804 | 20850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07140KL | RES ARRAY 4 RES 140K OHM 1206 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J333CT | RESARRAY0603X4 5% 33K OHM | 40860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T02-471 | RES ARRAY 19 RES 470 OHM 20SOIC | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-F8WT01G | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 2975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07180KL | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 1606 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC09A014K70GEK | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP | 9737 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10802 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01463 | $0.01463 |
| 80000 | $0.01463 | $1170.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.