Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4308M-102-292LF |
| LIXINC Part # | 4308M-102-292LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 2.9K OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4308M-102-292LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4308M-102-292LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300M |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 2.9k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 400mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.250" (6.35mm) |
| 766163272GP | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07698KL | RES ARRAY 4 RES 698K OHM 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V110JX | RES ARRAY 4 RES 11 OHM 0804 | 9386 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07499RL | RES ARRAY 8 RES 499 OHM 1606 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-3-271/471 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T03-161/241 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07280RL | RES ARRAY 4 RES 280 OHM 0804 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA135I4-6K81BWNT | SFERNICE THIN FILMS | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT10-333J4LF | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF168DFT100R | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-153J4LF | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 9280 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161512GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07845RL | RES ARRAY 4 RES 845 OHM 1206 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10960 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73150 | $0.7315 |
| 2000 | $0.55900 | $1118 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.