Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC122-FR-0732R4L |
| LIXINC Part # | YC122-FR-0732R4L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 32.4 OHM 0404 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC122-FR-0732R4L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC122-FR-0732R4L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC122 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 32.4 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| YC164-FR-072K4L | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-563LF | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 8SIP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV10022502T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0227QA0W | RES ARRAY 4 RES 350 OHM 8SOIC | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X083154JP | RES ARRAY 4 RES 150K OHM 0804 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-073K3L | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 2012 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-471J4LF | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 0804 | 1182 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0727R4L | RES ARRAY 4 RES 27.4 OHM 2012 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083151JP | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 0804 | 32586 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-221J4LF | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206 | 1033 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50015001T1 | RES NETWORK 5 RES 5K OHM 8SOIC | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07536RL | RES ARRAY 2 RES 536 OHM 0606 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-510LF | RES ARRAY 9 RES 51 OHM 10SIP | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10889 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01052 | $0.01052 |
| 10000 | $0.01052 | $105.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.