Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4816P-T01-394 |
| LIXINC Part # | 4816P-T01-394 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 390K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4816P-T01-394 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4816P-T01-394 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 390k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| AF164-FR-0735K7L | RES ARRAY 4 RES 35.7K OHM 1206 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141203GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT1001BT1 | RES NTWRK 2 RES 500 OHM TO236-3 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA04S083390RJTD | RES ARRAY 4 RES 390 OHM 0804 | 1782 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306M-102-334 | RES ARRAY 3 RES 330K OHM 6SIP | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV20025001T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-1-154 | RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07162RL | RES ARRAY 4 RES 162 OHM 1206 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-101-223LF | RES ARRAY 3 RES 22K OHM 4SIP | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-106LF | RES ARRAY 8 RES 10M OHM 9SIP | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-120 | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 8SIP | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0760R4L | RES ARRAY 2 RES 60.4 OHM 0606 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT10-150J4LF | RES ARRAY 4 RES 15 OHM 0804 | 44107 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10826 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42560 | $0.4256 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.