Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4308R-101-564 |
| LIXINC Part # | 4308R-101-564 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 560K OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4308R-101-564 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4308R-101-564 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 560k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| 4605X-101-684LF | RES ARRAY 4 RES 680K OHM 5SIP | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-073K01L | RES ARRAY 2 RES 3.01K OHM 0606 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07750RL | RES ARRAY 2 RES 750 OHM 0606 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-564LF | RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0769K8L | RES ARRAY 2 RES 69.8K OHM 0606 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT10-471J4LF | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 0804 | 9810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC16034K99FEA | RES ARRAY 8 RES 4.99K OHM 16SOIC | 1642 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V6R8JX | RES ARRAY 4 RES 6.8 OHM 0804 | 1028 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-2-192 | RES ARRAY 15 RES 1.9K OHM 16SOIC | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-564LF | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 8SIP | 2193 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-131J4LF | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 1206 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-AP2-473LF | RES ARRAY 3 RES 47K OHM 6SIP | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-T01-152 | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10863 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.62510 | $0.6251 |
| 2000 | $0.45500 | $910 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.