Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-V8V360JV |
| LIXINC Part # | EXB-V8V360JV |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-V8V360JV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-V8V360JV |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 36 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| TC124-FR-072K55L | RES ARRAY 4 RES 2.55K OHM 0804 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-JR-071KL | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA135I4-5K62BWNT | SFERNICE THIN FILMS | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0237BA0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X163513JP | RES ARRAY 8 RES 51K OHM 1506 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-223LF | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 8SIP | 2890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-07680RL | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2512 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V432JV | RES ARRAY 2 RES 4.3K OHM 0606 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-391 | RES ARRAY 9 RES 390 OHM 10SIP | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0724K9L | RES ARRAY 2 RES 24.9K OHM 0606 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT1R30 | RES ARRAY 4 RES 1.3 OHM 0804 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752095171BPTR13 | RES NETWORK 14 RES 330 OHM 9SRT | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07240RL | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 2012 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10961 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01296 | $0.01296 |
| 15000 | $0.01296 | $194.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.