Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MNR34J5ABJ121 |
| LIXINC Part # | MNR34J5ABJ121 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 2012 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MNR34J5ABJ121 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MNR34J5ABJ121 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | MNR |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 120 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 125mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 2012, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.205" L x 0.122" W (5.20mm x 3.10mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| YC164-FR-0710KL | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083101JP | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804 | 56671 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC4-1006JE | RES ARRAY 4 RES 100M OHM 8SMD | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J5R1CT | RESARRAY0603X4 5% 5.1 OHM | 50972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-821LF | RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-07240RL | RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0606 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0791RL | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NOMC16032002AT1 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-1-470 | RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-5K11BBBT | SFERNICE THIN FILMS | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA135I4-5K11BBBW | PRA 135 I 4 5K11 0.1% 0.1% B WP | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V391JV | RES ARRAY 2 RES 390 OHM 0606 | 18643 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-221LF | RES ARRAY 5 RES 220 OHM 6SIP | 2027 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10903 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27000 | $0.27 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.