Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF162-JR-0762KL |
| LIXINC Part # | AF162-JR-0762KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 62K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF162-JR-0762KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF162-JR-0762KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 62k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0606 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| RF064PJ683CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-300RBBBT | SFERNICE THIN FILMS | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ752CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-154 | RES ARRAY 4 RES 150K OHM 8SIP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083154JP | RES ARRAY 4 RES 150K OHM 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-074K53L | RES ARRAY 4 RES 4.53K OHM 0804 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-102-181LF | RES ARRAY 2 RES 180 OHM 4SIP | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4607X-101-683LF | RES ARRAY 6 RES 68K OHM 7SIP | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753163220GP | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DRT | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07825KL | RES ARRAY 8 RES 825K OHM 1606 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-394 | RES ARRAY 3 RES 390K OHM 6SIP | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT180K | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 0804 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ432CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10877 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04280 | $0.0428 |
| 5000 | $0.04086 | $204.3 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.