Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4306R-102-153 |
| LIXINC Part # | 4306R-102-153 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 3 RES 15K OHM 6SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4306R-102-153 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4306R-102-153 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 15k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 3 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 6 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 6-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| RM062PJ751CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-512J4LF | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206 | 3483 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0713R3L | RES ARRAY 4 RES 13.3 OHM 0804 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-561LF | RES ARRAY 7 RES 560 OHM 8SIP | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-075K6L | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 0804 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0714R7L | RES ARRAY 8 RES 14.7 OHM 1606 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07180KL | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 2012 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0716R5L | RES ARRAY 8 RES 16.5 OHM 1606 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-1-471 | RES ARRAY 10 RES 470 OHM 20SOIC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06S0836K80JTA | RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206 | 1292 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766165960APTR7 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A033K30GEJ | RES ARRAY 3 RES 3.3K OHM 6SIP | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10A-330J4LF | RESARRAYA 4X0402 33R 5% 63MW CON | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10956 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 2030 | $0.41600 | $844.48 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.