Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4114R-1-334 |
| LIXINC Part # | 4114R-1-334 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 330K OHM 14DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4114R-1-334 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4114R-1-334 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4100R |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 330k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 250mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-DIP |
| өлшем / өлшем: | 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.185" (4.69mm) |
| 4610X-104-104/204L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742X083152JP | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 1206 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0737R4L | RES ARRAY 4 RES 37.4 OHM 0804 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-333 | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 8SIP | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07470KL | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V514JV | RES ARRAY 4 RES 510K OHM 1206 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07191RL | RES ARRAY 4 RES 191 OHM 0804 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MORNTA1002AT5 | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP | 1540 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-474LF | RES ARRAY 9 RES 470K OHM 10SIP | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-0764R9L | RES ARRAY 4 RES 64.9 OHM 1206 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0747KL | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-JR-0730RL | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0804 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-072KL | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 0804 | 20843 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10952 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65170 | $0.6517 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.