Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4310R-101-122LF |
| LIXINC Part # | 4310R-101-122LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 9 RES 1.2K OHM 10SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4310R-101-122LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4310R-101-122LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 1.2k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 9 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 10-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| SOMC160330K1FEA | RES ARRAY 8 RES 30.1K OHM 16SOIC | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0748R7L | RES ARRAY 4 RES 48.7 OHM 1206 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V133JX | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 0804 | 35291 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ393 | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T02-472 | RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RACF164DJT220R | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0753R6L | RES ARRAY 4 RES 53.6 OHM 1206 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-074K32L | RES ARRAY 4 RES 4.32K OHM 0804 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HVR000V | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 1506 | 59876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-073K24L | RES ARRAY 4 RES 3.24K OHM 0804 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07169RL | RES ARRAY 4 RES 169 OHM 1206 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-AP2-202LF | RES ARRAY 3 RES 2K OHM 6SIP | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-224 | RES ARRAY 7 RES 220K OHM 8SIP | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10889 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.69825 | $0.69825 |
| 2000 | $0.49400 | $988 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.