Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CSC06A0122K0GPA |
| LIXINC Part # | CSC06A0122K0GPA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 5 RES 22K OHM 6SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CSC06A0122K0GPA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CSC06A0122K0GPA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CSC |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 22k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 6 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 6-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| RAVF162DJT240R | RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0606 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163102GP | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC | 5084 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160320K0FEA | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0575BA9W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C08333R0FP | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV10021002T3 | RES NETWORK 5 RES 10K OHM 8SOIC | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-333LF | RES ARRAY 7 RES 33K OHM 8SIP | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V621JV | RES ARRAY 2 RES 620 OHM 0606 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-820LF | RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-0710KL | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804 | 2318 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ361CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0742K2L | RES ARRAY 4 RES 42.2K OHM 1206 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143330GP | RES ARRAY 7 RES 33 OHM 14SOIC | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10961 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10922 | $1.10922 |
| 2000 | $1.06335 | $2126.7 |
| 6000 | $1.05084 | $6305.04 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.