Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 768161221GPTR13 |
| LIXINC Part # | 768161221GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 768161221GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 768161221GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 768 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 220 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.071" (1.80mm) |
| MSP09A0110K0JEJ | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161105GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012A-102/202-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-2-392LF | RES ARRAY 15 RES 3.9K OHM 16SOIC | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA5002DT1 | RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8SOIC | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0748K7L | RES ARRAY 4 RES 48.7K OHM 2012 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610H-101-683LF | RES ARRAY 9 RES 68K OHM 10SIP | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-562LF | RES ARRAY 7 RES 5.6K OHM 8SIP | 2803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0710R5L | RES ARRAY 4 RES 10.5 OHM 1206 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT130K | RES ARRAY 4 RES 130K OHM 0804 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-204J4LF | RES ARRAY 4 RES 200K OHM 1206 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ271CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161474GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10941 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 2000 | $0.93298 | $1865.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.