Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT16-333J8LF |
| LIXINC Part # | CAT16-333J8LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 2506 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT16-333J8LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT16-333J8LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAT16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 33k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 2506, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2406 |
| өлшем / өлшем: | 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.030" (0.75mm) |
| 4814P-1-220LF | RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25-331JALF | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1608 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07340KL | RES ARRAY 4 RES 340K OHM 0804 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-332LF | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SIP | 2348 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-2-563LF | RES ARRAY 15 RES 56K OHM 16SOIC | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A032K20GEJ | RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-390LF | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 8SIP | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10C012K20GEJ | RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DGT100K | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06C01330KGEJ | RES ARRAY 5 RES 330K OHM 6SIP | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MORNTA1003AT5 | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM3216B-102/503-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0714K7L | RES ARRAY 8 RES 14.7K OHM 1606 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 14612 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46000 | $0.46 |
| 4000 | $0.07740 | $309.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.