Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC164-FR-07402KL |
| LIXINC Part # | YC164-FR-07402KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 402K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC164-FR-07402KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC164-FR-07402KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 402k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 4310R-101-203LF | RES ARRAY 9 RES 20K OHM 10SIP | 2006 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-18V330JX | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0502 | 28148 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1685V0002QT0W | RES NETWORK 2 RES 5K OHM 1505 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163124GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DFNA2002BT1 | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8VDFN | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-272LF | RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14DIP | 2448 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV25025001TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143184GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-101LF | RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SIP | 1902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ332CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-07470KL | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804 | 16714 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24F2201CT | RESARRAY0402X4 1% 2.20K OHM | 10851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-332 | RES ARRAY 3 RES 3.3K OHM 6SIP | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10829 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01664 | $0.01664 |
| 5000 | $0.01664 | $83.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.