Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CN34F47R0CT |
| LIXINC Part # | CN34F47R0CT |
| Өндіруші | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESARRAY0603X4 1% 47.0 OHM |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CN34F47R0CT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CN34F47R0CT |
| Бренд: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| сериясы: | CN |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 47 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | - |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| EXB-V4V244JV | RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0606 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-104-271/271L | RES NETWORK 16 RES 270 OHM 10SIP | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-0747KL | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 | 1108 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-123 | RES ARRAY 13 RES 12K OHM 14SOIC | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-1-473LF | RES ARRAY 10 RES 47K OHM 20SOIC | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA10-1T1 | RES NETWORK 4 RES MULT OHM 8SOIC | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163391GP | RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0778R7L | RES ARRAY 4 RES 78.7 OHM 1206 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-PT2F2LF | RES ARRAY 2 RES 100 OHM 1206 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07442RL | RES ARRAY 4 RES 442 OHM 2012 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07348RL | RES ARRAY 4 RES 348 OHM 0804 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT1K60 | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 0804 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0378QT0L | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 45922 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01500 | $0.015 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.