Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY16-1600F4LF |
| LIXINC Part # | CAY16-1600F4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 160 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY16-1600F4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY16-1600F4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 160 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 4114R-1-124 | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14DIP | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-473 | RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-334LF | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 9SIP | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-071K87L | RES ARRAY 4 RES 1.87K OHM 0804 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400BCMS8E-8#PBF | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083102GP | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0721R5L | RES ARRAY 4 RES 21.5 OHM 1206 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-073K9L | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 1206 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07562KL | RES ARRAY 4 RES 562K OHM 2012 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5490VA10000+T | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 15599 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V360JV | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 1206 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-222LF | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16DIP | 1619 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163681GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10857 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02700 | $0.027 |
| 5000 | $0.02700 | $135 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.