Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 766143390GP |
| LIXINC Part # | 766143390GP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 766143390GP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 766143390GP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 766 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 39 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.75mm) |
| YC324-FK-07280KL | RES ARRAY 4 RES 280K OHM 2012 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1603331JTF | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SSOP | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161100GP | RES ARRAY 15 RES 10 OHM 16SOIC | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-272LF | RES ARRAY 5 RES 2.7K OHM 10SIP | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-152 | RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-072KL | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1606 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752181104GPTR7 | RES ARRAY 16 RES 100K OHM 18DRT | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-152LF | RES ARRAY 10 RES 1.5K OHM 20SOIC | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77063681P | RES ARRAY 3 RES 680 OHM 6SIP | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-390 | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16DIP | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASN5001S5001P1AT | RES ARRAY 2 RES 5K OHM 0606 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-274LF | RES ARRAY 7 RES 270K OHM 14DIP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V120JX | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 0804 | 9005 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10821 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16200 | $1.162 |
| 840 | $0.93536 | $785.7024 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.