Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y1747V0659AQ9W |
| LIXINC Part # | Y1747V0659AQ9W |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | SMNZ 1K/2K/2K/1K TCR0.2 A Q S W |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y1747V0659AQ9W ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y1747V0659AQ9W |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | SMNZ |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 1k, 2k |
| төзімділік: | ±0.05% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.02% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±1ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±0.2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.073" (1.86mm) |
| 4420P-1-331 | RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20SOIC | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-JR-07430KL | RES ARRAY 2 RES 430K OHM 0404 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0791RL | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07487KL | RES ARRAY 8 RES 487K OHM 1606 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0200QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC20036K80GEA | RES ARRAY 10 RES 6.8K OHM 20SOIC | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF168DJT1M00 | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 1506 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07383RL | RES ARRAY 2 RES 383 OHM 0606 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ912CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-0756RL | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1606 | 27153 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT43R0 | RES ARRAY 4 RES 43 OHM 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-850-001 | RES ARRAY 7 RES ZERO OHM 14SOIC | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141471GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10979 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $54.44000 | $54.44 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.