Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC124-FR-07750RL |
| LIXINC Part # | TC124-FR-07750RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 750 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC124-FR-07750RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC124-FR-07750RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 750 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| 768161822GP | RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ220CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-073R9L | RES ARRAY 4 RES 3.9 OHM 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0722RL | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1206 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-0751RL | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 0804 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0713KL | RES ARRAY 2 RES 13K OHM 0606 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV10022502TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07154RL | RES ARRAY 4 RES 154 OHM 2012 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-101J4LF | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 | 29210 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-183 | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 8SIP | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141474GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 470K OHM 14SOIC | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143102GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0727KL | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10953 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.