Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC164-FR-07549RL |
| LIXINC Part # | TC164-FR-07549RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 549 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC164-FR-07549RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC164-FR-07549RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 549 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 752091391GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 390 OHM 9SRT | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0715R8L | RES ARRAY 4 RES 15.8 OHM 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0191BT0W | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0719R6L | RES ARRAY 2 RES 19.6 OHM 0606 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-104-121/131 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT82R0 | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 0804 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA5001AT1 | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8SOIC | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061510P | RES ARRAY 5 RES 51 OHM 6SIP | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV20011002UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0725K5L | RES ARRAY 2 RES 25.5K OHM 0606 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V302JV | RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0606 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160356R0GEA | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 16SOIC | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ301CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10857 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.