Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC248-FR-07549RL |
| LIXINC Part # | YC248-FR-07549RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 549 OHM 1606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC248-FR-07549RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC248-FR-07549RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC248 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 549 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| CN24F1690CT | RESARRAY0402X4 1% 169 OHM | 30989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V2R2JV | RES ARRAY 4 RES 2.2 OHM 1206 | 4721 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8VR000V | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 1206 | 24367 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-079K53L | RES ARRAY 2 RES 9.53K OHM 0606 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V184JV | RES ARRAY 180K OHM 2 RES 0606 | 4958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161471GP | RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-152LF | RES ARRAY 9 RES 1.5K OHM 10SIP | 2721 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0718K2L | RES ARRAY 4 RES 18.2K OHM 1206 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1603102GUF | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SSOP | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0728RL | RES ARRAY 8 RES 28 OHM 1606 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X083330GP | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-07130RL | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 1206 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-152LF | RES ARRAY 5 RES 1.5K OHM 6SIP | 2039 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10892 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.