Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M8340109K2202GCD03 |
| LIXINC Part # | M8340109K2202GCD03 |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M8340109K2202GCD03 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M8340109K2202GCD03 |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-83401/09, RZ090 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 22k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 9 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 120mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Military |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 10-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.983" L x 0.098" W (24.97mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| RAVF102DJT75R0 | RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0404 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-182LF | RES ARRAY 9 RES 1.8K OHM 10SIP | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0793K1L | RES ARRAY 2 RES 93.1K OHM 0606 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141474GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 470K OHM 14SOIC | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07665KL | RES ARRAY 4 RES 665K OHM 1206 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4607X-101-221LF | RES ARRAY 6 RES 220 OHM 7SIP | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-7R5J4LF | RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 1206 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4108R-2-203LF | RNET - THK FILM MOLD DIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-333LF | RES ARRAY 10 RES 33K OHM 20SOIC | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC1603330RGEA | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC | 1197 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-3482F4LF | RES ARRAY 4 RES 34.8K OHM 1206 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-07470KL | RES ARRAY 8 RES 470K OHM 1606 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-0722RL | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 2512 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10988 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.79477 | $7.79477 |
| 132 | $7.07333 | $933.67956 |
| 264 | $6.41023 | $1692.30072 |
| 506 | $5.96814 | $3019.87884 |
| 1012 | $5.52605 | $5592.3626 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.