Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 742C1631212FP |
| LIXINC Part # | 742C1631212FP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 12.1K OHM 2506 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 742C1631212FP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 742C1631212FP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 742 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 12.1k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 2506, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 4605X-101-104LF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 5SIP | 1186 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 770101103P | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-473J4LF | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 | 40696 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT12K0 | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 1206 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT10-390J4LF | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804 | 10157 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-07150KL | RES ARRAY 8 RES 150K OHM 1606 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07634RL | RES ARRAY 4 RES 634 OHM 1206 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ131CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141680GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 68 OHM 14SOIC | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-333LF | RES ARRAY 3 RES 33K OHM 6SIP | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07154RL | RES ARRAY 4 RES 154 OHM 0804 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-0739RL | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 2512 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V513JX | RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 | 8387 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10816 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24206 | $0.24206 |
| 4000 | $0.24206 | $968.24 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.