Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM317LZ |
| LIXINC Part # | LM317LZ |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO92-3 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM317LZ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM317LZ |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bag |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 40V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.2V |
| кернеу - шығыс (макс): | 37V |
| кернеудің төмендеуі (макс): | - |
| ток - шығыс: | 100mA |
| ток - тыныш (iq): | - |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | - |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Temperature, Short Circuit |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | TO-92-3 |
| XC6201P252MR-G | IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT25 | 1662 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3082EST#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT223 | 2739 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV8752BMX18TCG | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6XDFN | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3071MPUFD#TRPBF | IC REG LINEAR 0.8V 5A 28QFN | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LDK320AM-R | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5255-2.6BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 33827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC1262-2.5VAB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP131S091B-E2-FE | IC REG LINEAR 0.9V 1A 6HSOP | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS70612DRVR | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6WSON | 3086 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1118CS8-2.5#TRPBF | IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8SOIC | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS70148PWP | IC REG LINEAR 3.3V/1.5V 20HTSSOP | 1015 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1965EDD-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 1.1A 8DFN | 5031 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC78PC28NTR | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 139358 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10965 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
| 10 | $0.35737 | $3.5737 |
| 100 | $0.24350 | $24.35 |
| 500 | $0.18261 | $91.305 |
| 1000 | $0.13696 | $136.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.