Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | L7812CV |
| LIXINC Part # | L7812CV |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | L7812CV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | L7812CV |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 35V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 12V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 2V @ 1A (Typ) |
| ток - шығыс: | 1.5A |
| ток - тыныш (iq): | 8 mA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 55dB (120Hz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | - |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Temperature, Short Circuit |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | TO-220-3 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | TO-220AB |
| XC6204F432MR-G | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT25 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6203E442MR-G | IC REG LINEAR 4.4V 400MA SOT23 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ST732M50R | IC REG LINEAR 5V 300MA SOT23-5 | 1276 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP2985A-10DBVT | IC REG LINEAR 10V 150MA SOT23-5 | 1397 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L4931CD120-TR | IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO | 1507 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13A1D00-U5T1U3 | IC REG LINEAR POS ADJ 1A SOT89-5 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS5204-1GDPR3 | IC REG LINEAR POS ADJ 4A D2PAK-3 | 1715 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP38502TJ-ADJ/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO263 | 1469 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP114K121D-TR | IC REG LIN 1.2V 300MA DFN1010-4 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP130N151A-TR-FE | IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3060HTS8#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 1959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2214-GMYML-TR | IC REG LINEAR 1.8V/2.8V 10MLF | 3552 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS709B33DBVT | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 | 1027 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 23969 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49000 | $0.49 |
| 50 | $0.39418 | $19.709 |
| 100 | $0.31523 | $31.523 |
| 500 | $0.24770 | $123.85 |
| 1000 | $0.19141 | $191.41 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.