Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM317AEMP |
| LIXINC Part # | LM317AEMP |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-4 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM317AEMP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM317AEMP |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 40V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.25V |
| кернеу - шығыс (макс): | 37V |
| кернеудің төмендеуі (макс): | - |
| ток - шығыс: | 1.5A |
| ток - тыныш (iq): | 10 mA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | - |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Temperature, Short Circuit |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-261-4, TO-261AA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-223-4 |
| S-1206B37-U3T1U | IC REG LINEAR 3.7V 250MA SOT89-3 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP2988IMM-3.3/NOPB | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP1084D18G-13 | IC REG LINEAR 1.8V 5A TO252-3 | 2256 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1963AEST-1.5#TRPBF | IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SOT223-3 | 2946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLE4296GV33HTSA1 | IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5 | 2824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FAN2511S33X | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 6872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SZ2570-30T3 | IC REG LINEAR 1.5W SPCL SMB TR | 30877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3060MPTS8-15#TRMPBF | IC REG LINEAR 15V 100MA TSOT23-8 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS77350DGKR | IC REG LINEAR 5V 250MA 8VSSOP | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3009EDC#TRPBF | IC REG LINEAR POS ADJ 20MA 6DFN | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DI62061.8S2 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-3 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6203E232MR-G | IC REG LINEAR 2.3V 400MA SOT23 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP7361C-25SPR-13 | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SO | 20885 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12684 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.84000 | $1.84 |
| 1000 | $1.33903 | $1339.03 |
| 2000 | $1.24669 | $2493.38 |
| 5000 | $1.20051 | $6002.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.