Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM311N |
| LIXINC Part # | LM311N |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық – компараторлар |
| Сипаттама | IC VOLTAGE COMPARATOR 8-DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM311N ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM311N |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық – компараторлар |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | General Purpose |
| элементтер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | DTL, MOS, Open-Collector, Open-Emitter, RTL, TTL |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 5V ~ 30V, ±2.5V ~ 15V |
| кернеу - кіріс ауытқуы (макс): | 7.5mV @ ±15V |
| ток - кіріс ауытқуы (макс): | 0.25µA @ ±15V |
| ток - шығыс (тип): | 50mA |
| ток - тыныш (макс): | 7.5mA |
| cmrr, psrr (тип): | - |
| таралу кешігуі (макс): | - |
| гистерезис: | - |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| қаптама / қорап: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-DIP |
| MCP6566UT-E/OTVAO | IC COMPARATOR O-D 1.8V SOT23-5 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9042AESA | IC COMPARATOR DUAL 8-SOIC | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX996EUD-T | IC COMPARATOR R-R 14-TSSOP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TS339ID | IC COMPARATOR QUAD 14-SOIC | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9040AEUK-T | IC COMPARATOR SGL SOT23-5 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TSM933CSA+ | IC COMPARATOR DUAL P-P 8SOIC | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1721IGN | IC COMP R-RINOUT QUAD 16-SSOP | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9015AEKA-T | IC COMPARATOR SGL SOT23-8 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9041AEUT+ | IC COMPARATOR SGL SOT23-6 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX912ESE-T | IC COMPARATOR TTL HS LP 16-SOIC | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX982CUA-T | IC COMPARATOR DUAL OD 8-UMAX | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX942MSA/PR+ | IC OP AMP R-R DUAL 8SOIC | 2610 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9077ESA-T | IC COMPARATOR DUAL 8-SOIC | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 14016 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.