Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM393ADR |
| LIXINC Part # | LM393ADR |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық – компараторлар |
| Сипаттама | IC DUAL DIFF COMPARATOR 8-SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM393ADR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM393ADR |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық – компараторлар |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Differential |
| элементтер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| кернеу - кіріс ауытқуы (макс): | 2mV @ 30V |
| ток - кіріс ауытқуы (макс): | 0.25µA @ 5V |
| ток - шығыс (тип): | 20mA |
| ток - тыныш (макс): | 2.5mA |
| cmrr, psrr (тип): | - |
| таралу кешігуі (макс): | - |
| гистерезис: | - |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| BA2901YFV-MGE2 | AUTOMOTIVE GROUND SENSE COMPARAT | 3419 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6700IS6-1#TRMPBF | IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 | 9527 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX998ESA+ | IC COMP SNGL HI-SPEED LP 8-SOIC | 8875823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM339M | COMPARATOR | 20791 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV4062QDBVRQ1 | AUTOMOTIVE PUSH-PULL DUAL COMPAR | 3880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS3700DDCT | IC COMP WINDOW W/REF 6SOT | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX40002ANS+T | IC COMPARATOR VR OPEN DRAIN 4WLP | 1363421 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM293DGKRG4 | IC COMPARATOR DIFF DUAL 8VSSOP | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6700HVCS6-1#TRPBF | IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV3492AIDCNT | IC COMPARTOR P-P NANOPWR SOT23-8 | 3043 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9039BEBT+T | IC COMPARATOR SNGL 6-UCSP | 2921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9120EXK+T | IC COMPARATOR BTR SC70-5 | 2494 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS3700DSER | IC COMP WINDOW W/REF 6WSON | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 16806 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40000 | $0.4 |
| 2500 | $0.09900 | $247.5 |
| 5000 | $0.09300 | $465 |
| 12500 | $0.08700 | $1087.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.