Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LF347N |
| LIXINC Part # | LF347N |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LF347N ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LF347N |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | J-FET |
| тізбектер саны: | 4 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | 13V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 4 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 50 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 5 mV |
| ток – жабдықтау: | 7.2mA (x4 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | - |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 36V, ±18V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-PDIP |
| MCP6274-E/ST | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 1057 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OP02EP | GENERAL PURPOSE OP AMP | 3448 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8062AR-REEL7 | IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC | 7972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6262ITS8#TRMPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT TSOT23-8 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8209AWBRMZ | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 1104 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2444IPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| INA117SM | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT TO99-8 | 1007 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1114IS#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP601-E/SN | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 1933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8390ARC-REEL7 | IC DIFF 1 CIRCUIT 16QSOP | 7958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1999MPMS8-50F#PBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8MSOP | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4490AUK | RAIL-TO-RAIL OP AMP | 1381 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8529AR | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 18315 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12065 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64000 | $0.64 |
| 10 | $0.56168 | $5.6168 |
| 25 | $0.52749 | $13.18725 |
| 100 | $0.43040 | $43.04 |
| 500 | $0.34021 | $170.105 |
| 1000 | $0.27217 | $272.17 |
| 2500 | $0.24665 | $616.625 |
| 5000 | $0.22964 | $1148.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.