Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM324DG |
| LIXINC Part # | LM324DG |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM324DG ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM324DG |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 4 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | - |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 1 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 90 nA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 2 mV |
| ток – жабдықтау: | - |
| ток - шығыс / арна: | 40 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SOIC |
| MAX4203EUA+T | IC BUFFER 2 CIRCUIT 8UMAX | 5829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2353UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 5930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADA4523-1BRMZ | 36V, LOW NOISE, ZERO-DRIFT, 8MHZ | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6013IS8#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8031ARZ-REEL | OPERATIONAL AMPLIFIER, 10000UV O | 18298 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LF356H/NOPB | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO99-8 | 1250 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA300AIDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 35875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2132U | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 3610919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA348AIDCKR | OPA348 1MHZ, 45UA, RRIO, SINGLE | 14580 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| INA281B5QDBVRQ1 | AEC-Q100, -4-V TO 110-V, 1.3-MHZ | 3955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP6295T-E/MS | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 3322 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLE2142IDR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 1484 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8033AR | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 38186 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 68950 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.