Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM258AST |
| LIXINC Part # | LM258AST |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MINISO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM258AST ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM258AST |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | Automotive, AEC-Q100 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | 0.6V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 1.1 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 20 nA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 1 mV |
| ток – жабдықтау: | 700µA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 40 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 3V ~ 30V, ±1.5V ~ 15V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-MiniSO |
| THS4022CDGNR | THS4022 350-MHZ LOW-NOISE VOLTAG | 20969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA4209AIPW | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 1534 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM8261M5X | OP AMP, 1 FUNC, 5000UV OFFSET-MA | 6472 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5175IYZ-T13 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL28414FBZ-T7 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 25993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ALD2711PAL | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6005HGN#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SSOP | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-89431BCPH-H4DTFU | IC CMOS 2 CIRCUIT SNT8A | 4990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8061ARTZ-REEL | IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-5 | 7048 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC2654Q-8D | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 14233 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA170AID | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 1944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD12734FV-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SSOPB | 3387 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1127CN#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 30933 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68000 | $0.68 |
| 4000 | $0.22837 | $913.48 |
| 8000 | $0.21363 | $1709.04 |
| 12000 | $0.19890 | $2386.8 |
| 28000 | $0.18859 | $5280.52 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.