Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y4023120R000Q0W |
| LIXINC Part # | Y4023120R000Q0W |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 120 OHM 0.02% 0.3W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y4023120R000Q0W ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y4023120R000Q0W |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | FRSM |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 120 Ohms |
| төзімділік: | ±0.02% |
| қуат (ватт): | 0.3W |
| құрамы: | Metal Foil |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±0.2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.025" (0.64mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCA12060D4121BP100 | RES SMD 4.12K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402DTT2K43 | RES 2.43K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT1206DRE07102KL | RES SMD 102K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805196KFKEA | RES SMD 196K OHM 1% 1/8W 0805 | 5135 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-HP6F1150V | RES 115 OHM 1% 1/2W 0805 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-162-D-T5 | RES SMD 1.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B2ATTD432G | RES 4.3K OHM 2% 1/4W 0805 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JTTD3400F | RES 340 OHM 1% 1/8W 0603 | 7812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BTC2K40 | RES 2.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD7410A05 | RES 741 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD3904F | RES 3.9M OHM 1% 1/3W 1206 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206470RJNEC | RES SMD 470 OHM 5% 1/4W 1206 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2A698RBTDF | RES SMD 698 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10801 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.87610 | $6.8761 |
| 1000 | $6.41080 | $6410.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.