Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ATTD6981F25 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD6981F25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 6.98K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ATTD6981F25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ATTD6981F25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 6.98 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCU08050D5119BP100 | RES SMD 51.1 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1DF59R0U | RES 59 OHM 1% 3/4W 2010 SMD | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCW0406MD2401BP100 | RES SMD 2.4K OHM 1/4W 0604 WIDE | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1005F2R94CS | RES 2.94 OHM 1% 1/16W 0402 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2460D100 | RES 246 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B2BTTD301J | RES 300 OHM 5% 1/4W 1206 | 26559 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1TJ470U | RES SMD 47 OHM 5% 1W 2512 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1760C25 | RES 176 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E02B357ART5 | RES SMD 357 OHM 0.1% 1/8W 0505 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD1473F | RES 147K OHM 1% 1/4W 0805 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1560F50 | RES 156 OHM 1% 1/10W 0603 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1372C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW060318R7BETA | RES 18.7 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10948 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.