Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0805WRB0746R4L |
| LIXINC Part # | RT0805WRB0746R4L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 46.4 OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0805WRB0746R4L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0805WRB0746R4L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 46.4 Ohms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RC0603F1870CS | RES 187 OHM 1% 1/20W 0201 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP1206K12R1FNT | RES SMD THICK FILM 1206 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCWE080562L0JKEA | RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0805 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD2401F | RES 2.4K OHM 1% 1/4W 0805 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603WRC071K91L | RES SMD 1.91K OHM 1/10W 0603 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1322B05 | RES 13.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030C3322FP50S | RES 33.2K OHM 1% 1/8W 0603 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW121056K0JNEAHP | RES SMD 56K OHM 5% 3/4W 1210 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3AEB3480V | RES SMD 348 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 13211 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD15R4B25 | RES 15.4 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 5978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B150JRWS | RES SMD 150 OHM 5% 1/4W 1206 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD83R5C25 | RES 83.5 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1650B10 | RES 165 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10879 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66304 | $0.66304 |
| 5000 | $0.61998 | $3099.9 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.