Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW080516R0BETA |
| LIXINC Part # | TNPW080516R0BETA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 16 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW080516R0BETA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW080516R0BETA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 16 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| AR0805FR-071KL | RES SMD 1K OHM 1% 1/8W 0805 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR731JTTD4R02F | RES 4.02 OHM 1% 1/5W 0603 | 5662 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PB6D3302V | RES SMD 33K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 5874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1520F10 | RES 152 OHM 1% 1/16W 0402 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2152B10 | RES 21.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW12064K70BXCN | RES 4.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP2010L2701JNT | RES SMD THICK FILM 2010 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1041B25 | RES 1.04K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06038R45FNEB | RES SMD 8.45 OHM 1% 1/10W 0603 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW25127M32FKTG | RES SMD 7.32M OHM 1% 1W 2512 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL061210K5FKEA | RES SMD 10.5K OHM 3/4W 1206 WIDE | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD3922D100 | RES 39.2K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A887KBTDF | RES 887 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10924 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28728 | $0.28728 |
| 5000 | $0.28728 | $1436.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.