Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RCP0603W91R0GWB |
| LIXINC Part # | RCP0603W91R0GWB |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 91 OHM 2% 1.5W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RCP0603W91R0GWB ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RCP0603W91R0GWB |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | RCP |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 91 Ohms |
| төзімділік: | ±2% |
| қуат (ватт): | 1.5W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.023" (0.58mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SG73S1JTTD241J | RES 240 OHM 5% 1/5W 0603 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0805-8W-5491FT | RES 5.49K OHM 1% 1/8W 0805 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RHC2512FT5R23 | RES 5.23 OHM 1% 2W 2512 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608V-2941-W-T5 | RES SMD 2.94K OHM 1/10W 0603 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD8662B05 | RES 86.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B56D2RTI | RES SMD 56.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-12ZYJ273U | RES SMD 27K OHM 5% 3/4W 2010 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H3EF1201V | RES 1.2K OHM 1% 1/6W 0603 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRB07130RL | RES SMD 130 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W200RJS6 | RES SMD 200 OHM 5% 3.5W 2512 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ETTP3401F | RES 3.4K OHM 1% 1/10W 0402 | 38600 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210FRE07120KL | RES SMD 120K OHM 1% 1/4W 1210 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCS060319K6FKEA | RES SMD 19.6K OHM 1% 1/4W 0603 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10989 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.00000 | $4 |
| 100 | $4.00000 | $400 |
| 1000 | $3.45238 | $3452.38 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.