Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW0201887RFKED |
| LIXINC Part # | CRCW0201887RFKED |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 887 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW0201887RFKED ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW0201887RFKED |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 887 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.05W, 1/20W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0201 (0603 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0201 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.011" (0.28mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RNCF0805BTC806K | RES 806K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402BTC2K26 | RES 2.26K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HRG3216P-1211-B-T1 | RES SMD 1.21K OHM 0.1% 1W 1206 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603CTE10K0 | RES 10K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B210ARWS | RES SMD 210 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BKE649K | RES 649K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE0603DRF7T0R025L | RES 0.025 OHM 0.5% 1/3W 0603 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-9762-B-T5 | RES SMD 97.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B2ATTD360G | RES 36 OHM 2% 1/4W 0805 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW04025R76FNTD | RES SMD 5.76 OHM 1% 1/16W 0402 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BTC71R5 | RES 71.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1402A25 | RES 14K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1641D100 | RES 1.64K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10948 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02926 | $0.02926 |
| 10000 | $0.02793 | $279.3 |
| 30000 | $0.02653 | $795.9 |
| 50000 | $0.02599 | $1299.5 |
| 100000 | $0.02584 | $2584 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.