Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SG73P1ETTP8872D |
| LIXINC Part # | SG73P1ETTP8872D |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 88.7K OHM 0.5% 1/8W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SG73P1ETTP8872D ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SG73P1ETTP8872D |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | SG73P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 88.7 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ATTD3742F25 | RES 37.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12060000Z0EA | RES SMD 0 OHM JUMPER 1/4W 1206 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KTR18EZPF8660 | RES SMD 866 OHM 1% 1/4W 1206 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2713B50 | RES 271K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGP0603F3K3 | CRGP 0603 3K3 1% | 15284 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT1206DRD0735K7L | RES SMD 35.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BKE1K50 | RES 1.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P06F6042V | RES SMD 60.4 KOHM 1% 1/2W 0805 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603BKE56K2 | RES 56.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402DRD0739RL | RES SMD 39 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S02F78R7X | RES SMD 78.7 OHM 1% 1/10W 0402 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732BTTD4R30D | CURRENT SENSE RESISTOR | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7323C50 | RES 732K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10913 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03542 | $0.03542 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.