Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R1JTTD1961D50 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD1961D50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.96K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R1JTTD1961D50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R1JTTD1961D50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.96 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RS73G2ATTD1021D | RES 1.02K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRE07210RL | RES SMD 210 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD7683F25 | RES 768K OHM 1% 1/10W 0603 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP5110D50 | RES 511 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD75R0B10 | RES 75 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1272D50 | RES 12.7K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD5300B05 | RES 530 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD6801B10 | RES 6.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206FR-079M76L | RES SMD 9.76M OHM 1% 1/4W 1206 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGT1608P-1132-B-T5 | RES 11.3 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 10525 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ATTD5363F | RES 536K OHM 1% 1/4W 0805 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP6801B10 | RES 6.8K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AR0805FR-07402RL | RES SMD 402 OHM 1% 1/8W 0805 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10929 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05440 | $0.0544 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.